Дана 21.02.2020. године у Центру за стручно усавтшавање у Шапцу одржан је семинар за математичаре којем су присустовали наставници наше школе.

Организатор програма је стручно удружење пријатеља математике и информатике Србије “МАТЕМАТИСКОП“.Аутор семинара је Владимир Стојановић, Магистар математичких наука , Саобраћајни факултет у ниверзитета у Београду;

Реализатори:Владимри Стојановић, Магистар математичких наука , Саобраћајни факултет у ниверзитета у Београду;Милијана Ковачевић, наставник математике, ОШ „Светозар Милетић“, Земун; Миољуб Исајловић, наставник математике.

Компетенција:компетенције за поучавање и учење

Теме програма:

• Значај и улога пројектне наставе у образовању ученика
  • Припрема ученика за израду пројекта, интерактивном наставом реализованом по планираној теми
  • Упутство за израду радионица
  • Израда радионица на прву тему
  • Израда радионице на другу тему
  • Презентације радионица
  • Округли сто.
,,ИНТЕРАКЦИЈОМ ДО ПРОЈЕКТНЕ НАСТАВЕ У АЛГЕБРИ“